Startovní listina

SÓLO DĚTI BATON

1.

Adéla Horáčková

DDM

Lanškroun

2.

Matěj Krejčí

Perličky

Turnov

3.

Anežka Halasová

Kalimero

Vyškov

4.

Kateřina Onderková

Hastrmanky

Prosenice

5.

Amélie Bijová

Hastrmanky

Prosenice

6.

Jolana Häuslerová

Angels

Ždánice

7.

Valentina Balcárková

Šuměnky

Šumná

8.

Evelin Menšíková

Srdíčka

Veselí n. Moravou

 

SÓLO KADETKY BATON

1.                           

Veronika Hodonská

Kontrasty

Hulín

2.

Johana Staffová

Linetbells

Litovel

3.

Karolína Zrníková

Kontrasty

Hulín

4.

Bára Ludmilová

Fantasy

Přerov

5.

Lucie Beranová

Fantasy

Přerov

6.

Zuzana Pawlowská

Impressio

Ostrava

7.

Veronika Veltruská

Queens

Štětí

8.

Beatrice Horáková

Panenky

Hranice

 

DUO-TRIO  DĚTI/KADETKY BATON

1.                           

Veronika Hodonská,
Karolína Zaděláková

Kontrasty

Hulín

2.

Laura Markovičová,
Karolína Homolová,
Viktorie Káčerková

Mažoretky

Ruda nad Moravou

3.

Romana Zvárová,
Nikola Winterová,
Veronika Smrčková

Mažoretky

Ruda nad Moravou

 

 

 

 

 

MINIFORMACE DĚTI BATON

1.                           

Veronika Caletková,
Markéta Pavelková,
Nela Pírková,
Monika Rohanová,
Kamila Škrabalová,
Ema Vavroušová

Tadomi

Dřevohostice

2.

Tereza Kubíková,
Tereza Úředníčková,
Eliška Boštíková,
Ellen Roubalová

Přerovské mažoretky

Přerov

3.

Gabriela Berčáková,
Jolana Häuslerová,
Michaela Járská,
Julie Marčíková,
Marie Medřická,
Tereza Selucká,
Tereza Španělová

Angels

Ždánice

 

MINIFORMACE KADETKY BATON

1.                           

Lucie Beranová,
Aneta Krmelová,
Bára Ludmilová,
Klára Bačová,
Anna Frydrýšková,
Eliška Hubinková

Fantasy

Přerov

2.

Ema Foukalová,
Tereza Gregušová,
Eliška Krutilová,
Kristýna Ondroušková,

Barbora Skříčková,
Sabina Škrabalová

Tadomi

Dřevohostice

3.

Viola Galová,
Petra Chodilíková,
Petra Kopčanová,
Elen Lukášová,
Tereza Kadlecová

Přerovské mažoretky

Přerov

4.

Aneta Boháčková,
Viktorie Havlíková,
Kristýna Maršálová,
Natálie Vlasáková

Angels

Ždánice

start listina děti, kadetky baton - k tisku

 

SÓLO  DĚTI  POMPOM

1.                           

Anežka Halasová

Kalimero

Vyškov

2.

Nela Štěničková

Kalimero

Vyškov

3.

Nikola Jiroušková

Kalimero

Vyškov

4.

Michaela Járská

Angels

Ždánice

5.

Tereza Selucká

Angels

Ždánice

6.

Valentina Balcárková

Šuměnky

Šumná

7.

Nikola Grünwaldová

Mažoretky Angelin

SVČ Vyškov

 

SÓLO  KADETKY  POMPOM

1.                           

Nina Rychterová

DDM

Hořice

2.

Tereza Štveráková

DDM

Hořice

3.

Adeli Nesvadbová

Fantasy

Přerov

4.

Tereza Šaratová

Fantasy

Přerov

5.

Karolína Daňková

Fantasy

Přerov

6.

Adéla Jílovcová

Mažoretky

Ruda nad Moravou

7.

Natálie Stloukalová

Mažoretky Angelin

SVČ Vyškov

8.

Aneta Boháčková

Angels

Ždánice

9.

Zuzana Černá

Mažoretky Hvězdičky

Postřelmov

 

DUO-TRIO  DĚTI/KADETKY  POMPOM

1.                           

Nikola Grünwaldová,
Valentýna Rozsypalová

Mažoretky Angelin

SVČ Vyškov

2.

Natálie Stloukalová,
Zuzana Kusalová

Mažoretky Angelin

SVČ Vyškov

3.

Zuzana Winklerová,
Julie Chaloupková

Mažoretky Hvězdičky

Postřelmov

4.

Anna Sehnálková,
Lucie Beranová,
Kateřina Ondřejová

Fantasy

Přerov

5.

Natálie Goldová,
Daniela Crhonková,
Kateřina Formánková

Mažoretky Angelin

SVČ Vyškov

 

MINIFORMACE  DĚTI  POMPOM

1.                           

Veronika Caletková,
Markéta Pavelková,
Nela Pírková,
Monika Rohanová,
Kamila Škrabalová,
Ema Vavroušová

Tadomi

Dřevohostice

2.

Valentýna Rozsypalová,
Nikola Grünwaldová,
Eva Kubelková,
Tereza Mrnuštíková,
Barbora Mrázková,
Natálie Goldová,
Natali Horká

Mažoretky Angelin

SVČ Vyškov

 

MINIFORMACE  KADETKY  POMPOM

1.                           

Markéta Ševčíková,
Hana Phamová,
Natálie Smolová,
Rozárie Kašparová,
Adeli Nesvadbová,
Kateřina Ondřejová

Fantasy

Přerov

2.

Foukalová Ema,
Gregušová Tereza,
Krutilová Eliška,
Ondroušková Kristýna,

Skříčková Barbora,
Škrabalová Sabina

Tadomi

Dřevohostice

3.

Eliška Hubinková,
Tereza Šaratová,
Aneta Krmelová,
Karolína Daňková,
Barbora Ludmilová,
Lucie Beranová,
Kristýna Kužílková

Fantasy

Přerov

4.

Natálie Stloukalová,
Zuzana Kusalová,
Viktorie Kulíšková,
Daniela Crhonková,
Natálie Vodrážková,
Andrea Šimková,
Kateřina Formánková

Mažoretky Angelin

SVČ Vyškov

5.

Aneta Boháčková,
Viktorie Havlíková,
Kristýna Maršálová,
Natálie Vlasáková

Angels

Ždánice

start listina děti, kadetky POMPOM - k tisku

 

SÓLO  JUNIORKY mladší  BATON

1.

Lenka Hrbáčková

Stars

Zarazice

2.

Soňa Vybíralová

Šuměnky

Šumná

3.

Jana Bruzlová

Dejna

Brno

4.

Eva Vérostová

Panenky

Hranice

5.

Renáta Měsková

Kalimero

Vyškov

6.

Barbora Zlámalová

Linetbells

Litovel

7.

Ivana Zrníková

Kontrasty

Hulín

8.

Natálie Bangová

DDM

Hořice

 

SÓLO  JUNIORKY starší  BATON

1.                           

Nikola Dubinová

Mažoretky

Ruda nad Moravou

2.

Tereza Ondroušková

Tadomi

Dřevohostice

3.

Veronika Simonová

Kontrasty

Hulín

4.

Markéta Šotková

DDM

Hořice

5.

Nikola Šedivá

Angels

Ždánice

6.

Adina Baranyová

Šance

Hranice

 

SÓLO  SENIORKY  BATON

1.                           

Eva Neprašová

DDM

Lanškroun

2.

Daniela Mudruňková

DDM

Hořice

3.

Anna Medlíková

DDM

Hořice

4.

Natálie Elgnerová

Linetbells

Litovel

5.

Lucie Vavříková

LV2

Písek

6.

Lucie Trávníčková

Kalimero

Vyškov

7.

Vendula Lapáčková

Hastrmanky

Prosenice

8.

Angelika Santlerová

Angels

Ždánice

9.

Sabina Mičulková

Stars

Zarazice

10.

Nikola Dostalíková

TK Dance Flow

Ivanovice n./H.

11.

Sabina Vysloužilová

Šance

Hranice

 

DUO  JUNIORKY  BATON

1.                           

Veronika Simonová,
Nikola Podrazilová

Kontrasty

Hulín

2.

Markéta Šotková,
Natálie Bangová

DDM

Hořice

3.

Zuzana Pawlowská,
Martina Klimčíková

Impressio

Ostrava

4.

Veronika Gilgová,
Vanessa Klčovská

Impressio

Ostrava

5.

Lenka Hrbáčková,
Daniela Ondrušová

Stars

Zarazice

6.

Eva Vérostová,
Alexandra Vymětalíková

Panenky

Hranice

 

DUO  SENIORKY  BATON

1.                           

Daniela Mudruňková,
Anna Medlíková

DDM

Hořice

2.

Iveta Rosmanová,
Natálie Elgnerová

Linetbells

Litovel

3.

Kristýna Bezděková,
Bára Molnárová

Panenky

Hranice

4.

Eva Neprašová,
Kristýna Jakešová

DDM

Lanškroun

5.

Veronika Pawlowská,
Martina Lassmannová

Impressio

Ostrava

6.

Lenka Vavříková,
Lucie Vavříková

LV2

Písek

7.

Nikola Šedivá,
Klára Ondříšková

Angels

Ždánice

8.

Sabina Mičulková,
Tereza Hochová

Stars

Zarazice

9.

Denisa Vybíralová,
Soňa Vybíralová

Šuměnky

Šumná

 

MINIFORMACE  JUNIORKY/SENIORKY  BATON

1.

Monika Albertová,
Lucie Gajdošíková,
Kateřina Pechálová,
Tereza Ondroušková,
Michaela Rohanová

Tadomi

Dřevohostice

2.

Kristýna Bezděková,
Denisa Frydryšková,
Kateřina Maléřová,
Bára Molárová,
Veronika Oravová,
Žaneta Václavková

Panenky

Hranice

start listina juniorky, seniorky BATON - k tisku

 

SÓLO  JUNIORKY  POMPOM

1.                           

Markéta Šotková

DDM

Hořice

2.

Monika Albertová

Tadomi

Dřevohostice

3.

Iva Šebestová

Mažoretky Angelin

SVČ Vyškov

4.

Tereza Trávníčková

Kalimero

Vyškov

5.

Veronika Jelínková

Kalimero

Vyškov

6.

Veronika Koutníková

Kalimero

Vyškov

7.

Soňa Vybíralová

Šuměnky

Šumná

 

SÓLO  SENIORKY  POMPOM

1.                           

Daniela Mudruňková

DDM

Hořice

2.

Lenka Vavříková

LV2

Písek

3.

Julie Vagrčková

Hastrmanky

Prosenice

4.

Květoslava Mihoková

TK Dance Flow

Ivanovice n./H.

5.

Aneta Ptáčková

TK Dance Flow

Ivanovice n./H.

6.

Angelika Santlerová

Angels

Ždánice

 

DUO-TRIO  JUNIORKY  POMPOM

1.                           

Veronika Simonová,
Nikola Podrazilová

Kontrasty

Hulín

2.

Barbora Lukešová,
Natálie Petrová

Fantasy

Přerov

3.

Monika Albertová,
Tereza Ondroušková

Tadomi

Dřevohostice

4.

Iva Šebestová,
Alice Streitová

Mažoretky Angelin

SVČ Vyškov

5.

Zuzana Černá,
Barbora Komendová,
Anežka Chaloupková

Mažoretky Hvězdičky

Postřelmov

6.

Anna Halasová,
Eliška Žilková

Kalimero

Vyškov

7.

Renáta Měsková,
Klára Štěpánková

Kalimero

Vyškov

 

DUO  SENIORKY  POMPOM

1.                           

Daniela Mudruňková,
Anna Medlíková

DDM

Hořice

2.

Iveta Rosmanová,
Natálie Elgnerová

Linetbells

Litovel

3.

Lenka Vavříková,
Lucie Vavříková

LV2

Písek

4.

Vendula Lapáčková,
Julie Vagrčková

Hastrmanky

Prosenice

 

MINIFORMACE  JUNIORKY/SENIORKY  POMPOM

1.                           

Nina Rychterová,
Tereza Štveráková,
Markéta Šotková,
Natálie Bangová

DDM

Hořice

2.

Monika Albertová,
Lucie Gajdošíková,
Kateřina Pechálová,
Tereza Ondroušková,
Michaela Rohanová

Tadomi

Dřevohostice

3.

Iva Šebestová,
Nela Bednářová,
Alice Streitová,
Viktorie Kulíšková

Mažoretky Angelin

SVČ Vyškov

4.

Daniela Hajtmarová,
Markéta Vybíhalová,
Adriana Poliščuková,
Nikol Marešová,
Nela Zemánková,
Klára Martináková

Mažoretky Hvězdičky

Postřelmov

5.

Tereza Trávníčková,
Klára Štěpánková,
Renáta Měsková,
Veronika Jelínková,
Veronika Koutníková,
Anna Halasová,
Eliška Žilková

Kalimero

Vyškov

6.

Nikola Dostálíková,
Květoslava Mihoková,
Michaela Nováková,
Aneta Ptáčková,
Simona Ptáčková

Taneční klub Dance Flow

Ivanovice n./H.

 

start listina juniorky, seniorky POMPOM - k tisku